Smutno 1

29. prosince 2017 v 10:27 |  kecací
Sedím na posteli, když mi hlavou bleskne vzpomínka. Dojde mi, že si zas lhal.
Je to půl roku, půl roku, co si nechám nasírat hlavu? Půl roku mi to nedošlo? Proč bys jinak říkal mým kamarádům, aby mi to neříkali. Kdyby tam byla ta malá blbka, bylo by to jedno. Ale byla tam ta tvoje "ta má tu nejlepší pičinku na světě". No... A umí psát, umí číst, umí něco jinýho než smažit a šukat s celým městem? A umíš něco jinýho, než s takovýma slečnama si furt psát, umíš mi nelhat? Umíš se někdy zachovat jako chlap? Nebo se zamyslet, než se urazíš?? Bezdůvodně...
No tak teda asi tak tohle mi během prvních vteřin proběhlo hlavou. Seděla jsem kousek od R. a bez možnosti výběru sem se zamračila.
"Co je?" zeptal se mě R.
"Na něco sem si vzpomněla,"
"A na co?"
Teď sem si uvědomila, jak mi R. ještě nikdy neodpověděl. Neříká mi skoro nic a tak proč bych mu to chtěla říkat, navíc vím, že by mě totálně seřval a křičel by věty stylu "ty malá vyjebana smažko" - načež bych řekla, že už sem třetím rokem dobrá a on by mi začal vysvětlovat, jak fetuju. Nebo by křičel "defko zkurvena", možná taky "ty si všechno vymejslíš, ty lhářko" (páč lhaní a slečny, co spí s každým- to je něco co R. nesnáší nejvíc na světě. Zvláštní, protože to jsou přesně jeho záliby) a spoustu jiných vet, co pokřikuje, když se mu nelíbí pravda.
A tak sem odpověděla: "Víš, já se nechci hádat a nechci bejt smutná, tak to nechci řešit," a usmála se. A už to všechno bylo v prdelce. Urazil se... nesměla jsem na něj sáhnout. Furt něco protivně šeptal a pokřikoval.
Teď ráno si tu pokuřuju a přemejšlim. Byl s ní. Vím, že několikrát. Ale myslela jsem, že to bylo tenkrát, když sme spolu začali chodit. Jenomže co ty dny, kdy se na mě prostě vysere a nebere mi mobil a já.. nic.. Sedím a koukám a žeru nebo chlastam. Sama nebo s tátou..
A teď sedím, jsem tu sama a R. ve vaně. Kdyz přišel, zeptala jsem se, co budeme dělat, načež mi řekl "no ty nejedeš domů?" A po chvilce přítomnosti"na něco sem si vzpomněl." A když řeknu, že jsem nebyla naštvaná, že sem to hodila za hlavu a byla hodná, chtěla sem se mazlit, tak odvětil: "no dyť jo"..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama